• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
стоматологическое оборудование
расходные материалы
дезинфекция

Закон "5000"

З 28 квітня в Україні набули чинності нові правила фінмоніторингу:

Зміни внесено Законом № 361-ІХ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та спрямовано на забезпечення національної безпеки шляхом удосконалення правового механізму запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Що це означає і на що звернути увагу?

Коли Ви плануєте отримувати вантажі, замовлення (наприклад на Новій Пошті) страховою вартістю понад 4'999 грн, в тому числі замовлення із послугою Накладений платіж від 5000 грн попіклуйтеся завчасно, щоб у Вас був при собі оригінал пасспорту (додаток ДІЯ не підходить!) і зайві 30 ... 60 хвилин часу, необхідні персоналу поштової служби на сканування документів і верифікацію Вашої особи.

Значно скоротити час при отриманні замовлення, що коштує від 5000 грн можливо скориставшись оплатою вантажу через мобільний додаток Нова Пошта, за допомогою прив'язаної до додатку банківської картки. В такому разі представники служби доставки не будуть сканувати Ваш документ.

Але ... якщо оціночна вартість (в т.ч. накладений платіж) складає від 15'000 грн., щож ... тоді беріть паспорт, великий Лате з собою, гарний настрій і насолоджуйтесь сервісом від Поштового перевізника по верифікації Вашої особи)

Тож безпечного інтернет-шопінгу Вам і вашим рідним! Будьте обачними і не хворійте.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно