• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
стоматологическое оборудование
расходные материалы
дезинфекция

Вік живи - вік навчайся

Tokuyama Dental - 100 років інновацій та високої якості!

  Зараз пацієнти все більше уваги звертають на якість матеріалів, які стоматологи використовують під час лікування, вони цікавляться виробником, характеристиками, які відрізняють матеріал від інших брендів, задають питання про склад компонентів, про можливий вміст шкідливих речовин. Тому стоматологам важливо вибирати для роботи лише найякісніші стоматологічні продукти, які впевнено можна пропонувати пацієнтам, готовим платити більше, але, за умови, що для лікування їх зубів будуть використовуватися найкращі матеріали.

З продукцією японської компанії Tokuyama Dental ви завжди будете впевнені в якості своєї роботи і вам ніколи не доведеться виправдовуватися перед пацієнтом. Майже 100 років компанія працює на ринку, з яких понад 30 років створює високоякісні стоматологічні продукти, прислухаючись до побажань стоматологів та враховуючи їх в своїх розробках.

 

 У щоденній роботі співробітники Tokuyama Dental дотримуються 5-ти принципів:

Інновації

Компанія прагне не придумати щось нове, а покращити те, що вже винайдено, і дозволити стоматологам і пацієнтам досягати бажаного результату швидше і ефективнішим шляхом.

Ефективність продукції

Всі вироби Tokuyama Dental піддаються ретельному тестуванню в середовищі, схожому із середовищем ротової порожнини. Головне завдання компанії - продукція повинна завжди відповідати або перевершувати очікування лікарів.

Якість

Виробництво, упаковка, зберігання і транспортування продукції відбувається з дотриманням найвищих вимог.

Обслуговування клієнтів

У компанії Tokuyama Dental з великою повагою ставляться до замовників і тому легко і в найкоротші терміни вирішують будь-які їхні питання.

Соціальна відповідальність

Крім турботи про клієнтів в компанії приділяють особливу увагу і поліпшенню якості життя співробітників.

Компанія з такими цінностями і принципами роботи може створити тільки найкращу продукцію для стоматологів!

В інтернет-магазині Dentpro ви зможете придбати товари цього бренду: композиційні матеріали з прискореним часом фотополімеризації, з найвищою компресійною міцністю, відмінною естетикою, стійкістю блиску, широкою палітрою відтінків, ефектом хамелеона, високим рівнем пластичності, високою швидкістю полімеризації, вираженою рентгеноконтрастністю.

 

 Замовляючи матеріали компанії Tokuyama Dental, ви можете обрати і інші необхідні в роботі товари в магазині Dentpro: імплантати, інструменти для імплантації, ортопедії, ортодонтії, пародонтології, засоби для дезінфекції, матеріали, обладнання для рентгендіагностики, ультразвукові прилади, ендодонтичні апарати, компресори, обладнання для кварцування приміщень, стоматологічні установки.

Якщо ж, обираючи стомат обладнання для кабінету, ви поки не вирішили, куди подіти прилади або установку б/в, ви можете легко і швидко продати їх, розмістивши оголошення на стоматологічному порталі https://navistom.com.

 

 На сайті можна продати б/в товари і нові, а також розмістити вакансії клінік і зуботехнічних лабораторій, опублікувати анонси навчальних курсів, майстер-класів, виставок для стоматологів, запропонувати послуги виконання зуботехнічних робіт або інших послуг для стоматологій, а також прочитати або опублікувати свої статті про новинки на ринку, про маркетинг і менеджмент в стоматології, про дизайн стоматологічних клінік.

Якщо у вас багато пропозицій і вам незручно оплачувати кожне оголошення окремо, замовляйте Преміум Аккаунт на NaviStom і тоді, один раз зробивши оплату, ви зможете розміщувати свої оголошення в тій кількості, яка передбачена видом Преміум Аккаунта: Преміум Звичайний, Преміум ТОР, Преміум VIP.

Для вас вигідно й те, що, сплативши певну суму за розміщення оголошень, ви отримуєте таку ж кількість бонусів на свій рахунок і зможете використати їх на публікацію оголошення на сторінці Навігатора Стоматології в Facebook, на проведення Акції на товар, послугу або курси, на оплату оголошень або Преміум Акаунта на наступний місяць.

Вибирайте не тільки найкращі товари, а й найкращі сайти для співпраці!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно