• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
стоматологическое оборудование
расходные материалы
дезинфекция

Профчистка просто – як два на два

Процедура професійної гігієнічної чистки м’якого та зкам’янілого зубного нальоту є базовою і першочерговою у сучасній стоматологічній практиці. Як періодичний догляд так і перед інвазивним втручанням маніпуляція може бути проведена за допомогою ультразвукових приладів (скелера) або з використанням повітрянно-абразивної обробки.

Спеціалісти галузі схиляються що основним недоліком процесу є значне пошкодження емалі та ясен та оппонує до отриманих переваг.

Питання травматичності тканей із застосуванням абразивних спорошків було майже повністю вирішено із винаходом порошку на основі карбонату кальцію. Його гранули - сферичної форми, і, на відміну від гострих частинок бікарбонату натрію, плавно переміщуються по поверхні зубів, проникають у всі важкодоступні місця і полірують зубну поверхню до блиску, не пошкоджуючи емаль і м'які тканини. Відмінний результат відчувається вже під час процедури: ясна пацієнта не кровоточать, він не відчуває болю і дискомфорту.

З порошком Flash Pearl від NSK чищення зубів від нальоту та зубного каменю проходить швидше, без неприємних відчуттів і небажаних наслідків. Перлини від НСК на 94% складається з карбонату кальцію.

Частотність процедури з використанням Flash Pearl NSK можна значно скоротити.

Завдяки складу на основі карбонату кальцію і відсутності соди порошок Flash Pearl NSK має нейтральний PH і не викликає неприємного солонуватого присмаку в ротовій порожнині, що неодмінно оцінять пацієнтів, які дотримуються дієти з низьким вмістом солі.

Завдяки мілкій дисперсності Flash Pearl не забиває насадку і не пошкоджує наконечник з середини. Він знижує кислотність ротової рідини і перешкоджає розвитку бактерій і утворенню зубного каменю.

Переваги порошку Flash Pearl:

Ефективний, швидкий результат

Не пошкоджує емаль, не ріже і не травмує м’які тканини

Менше крові на 90%

Пацієнт значно легше сприймає процедуру

М'який і ніжний природний смак

Ідеальний для пацієнтів з підвищеною чутливістю

Біологічно розпадається і не утворює грудочок

Сумісний з полірувальними системами усіх виробників

Не пошкоджує повітрянно-абразивний наконечник

Як наслідок – сяюча посмішка, здорові ясна.

Для придбання NSK Flash-Pearl у баночках по 300г перейдіть за посиланням

Придбати порошок у баночках

Для придбання NSK Flash-Pearl у стіках по 15г перейдіть за посиланням

Придбати порошок у стіках

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно