• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
стоматологическое оборудование
расходные материалы
дезинфекция

Карантин у зв'язку з Covid_19

УВАГА (!) ЗАМОВЛЕННЯ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄМО, НЕ ОФОРМЛЮЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ САМОСТІЙНО - ЦІНУЙТЕ СВІЙ ЧАС! ПРИДІЛІТЬ УВАГУ РІДНИМ.

Шановні Покупці!

У зв'язку з останніми подіями, що склалися у Світі та пов'язані з поширенням Covid_19 ПОВІДОМЛЯЄМО, що ми не можемо стояти осторонь і змушені вжити карантинних заходів щоб убезпечити працівників і клієнтів від можливого поширення коронавірусу. Адже тільки суттєве скорочення соціальних контактів до мінімуму (за можливістю повна відсутнсть) гарантує безпеку, а засоби індивідуального захисту і деззасоби тільки зменьшують можливу небезпеку. Наступні декілька тижнів - ключові, в край важливі: з'являться тести для діагностики хвороби, мобілезується суспільство, тож Ми закликаємо - будьте обачними та свідомими громадянами, не наражайтесь на небезпеку зайвий раз себе і навколишніх.

Головне - не створюйте паніку і тримайте себе в руках, поважайте людей. Наразі нагальна потреба тільки локалізувати стрімкий спалах хвороби, зменьшите навантаження на лікарні - виграти дрогоцінний час, необхідний на забезпечення медустанов і суспільства необхідним устаткуванням і засобами.

Багато наших Партнерів і постачальників наразі працюють в "аварійному режимі" і не можуть якісно забезпечити впевнені поставки і відвантаження необхідної продукції (особливо засобів індивідуального захисту і дезинфекцію), що також додає суттєвих складнощів якісно працювати з нашого боку до закінчення "Форс-мажору".

Тож зверніть на графік роботи нашого магазину на наступні тижні:

Попередньо, до 15 Квітня (включно) - магазин не працюватиме, відвантаження не здійснюватимуться.

Будемо моніторити стан і коригуватимемо графік надалі. Стежте за повідомленнями.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО CALL-CENTER не працюватиме до закінчення карантинних заходів.

Будьте Здорові!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно