• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
стоматологическое оборудование
расходные материалы
дезинфекция

Дбаєш про обладнання?

З Laboratoires ANIOS це значно простіше!

 

Майже кожен щасливий власник нового стоматологічного обладнання стикається з часом з проблемою надмірного і швидкого зносу техніки. Декілька років штучна шкіра крісла ефективно опирається старінню – але потім швидко тьмяніє, вкривається мікротріщинами і вже не бавить погляд насиченими фарбами. Силіконові килимки і накладки жовкнуть, а лакофарбове покриття лущиться і з часом потребує реставрації.

Головним чином проблема погіршення зовнішнього вигляду обладнання знаходиться у площині якості дезінфікуючих засобів, що застосовуються при обробці (протиранні, дезінфекції тощо) стоматологічних установок, крісел та стоматологічних наконечників.

Вже важко повірити, що при догляді та дезобробці стоматологічного обладнання застосовуються хлор-вмісні або альдегід-вмісні засоби, але інші засоби, без вмісту зазначених речовин, вміщують різні сполучення спирту, що також має руйнівний вплив на штучну шкіру, лакофарбове покриття, силіконові та гумові килимки та елементи стоматобладнання.

Спирт (та різні сполуки спирту) – ворог не тільки для патогенної мікрофлори і фауни а і небезпечний агент для різного виду покриттів. Наприклад: штучна шкіра (обшивка крісел), що постійно піддається впливу спиртів швидко пересихає, на поверхні виринають мікротріщини куди потрапляє бруд і з’являються темні плями (найшвидше у місцях з високим навантаженням), що з часом перетворюються на більш вагомі пошкодження.

Отже, ми разом дійшли висновку: дезінфікуючи засоби, що використовуються в повсякденній стоматологічній практиці для догляду за обладнанням не повинні містити таких сполук і їхніх похідних: хлору, альдегідів та спиртів. Таких засобів обмаль, їх можна порахувати на пальцях однієї руки.

DentPro:) рекомендує звернути уваги на спеціалізовані дезінфікуючі засоби від компанії Lab.Anios (Франція), що максимально відповідають зазначеним вимогам.

Surfa'safe, засіб, що оснащено унікальною піно-утворюючою насадкою, завдяки якої ви отримуєте препарат саме там, де потрібно без аерозолю у повітрі (відповідно дбаєте про своє здоров’я і свого персоналу) і працюєте легко і швидко.

Дізнатися більше про Сурфасейф

Wip'Anios Excel, просочені дезрозчином серветки широкого спектру дії, безпечні і екологічні. ВіпАніос Ексель якісні і зручні у використанні дезсерветкі, спробуйте раз – і ви одразу помітити переваги.

Дізнатися більше про ВіпАніос Ексель

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно