• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
стоматологическое оборудование
расходные материалы
дезинфекция

iRoot pro - ендомотор

iROOT PRO - Бездротова ендомашина з вбудованим апекслокатором та функцією Bluetooth

iRoot pro - руйнує стереотипи про ергономіку в ендодонтії.

Корпус бездротової ендомашини виконано з міцного, зносостійкого та тактильного поліуретану, а блок кнопок закрито гумовою панеллю і захищено від потрапляння вологи. Надлегка вага - всього 120г (з наконечником) та продумана і ергономічна форма - надає перевагу при довготривалому та складному ендодонтичному втручанні. Ваші руки будуть Вам вдячні!

Вбудований Апекслокатор незалежний від живлення ендомашини та надає точні показники. Апекслокатор може працювати автономно, без використання ендомотору.

Також, для зручності, за допомогою Bluetooth ви можете передавати показники апеклокатора на віддалений апекслокатор (опція: придбається окремо) з великим, кольоровим дисплеєм.

Піджимлення пристрою виконується на базі-підставці. Ендомотор оснащенно надійним та потужним Li-Ion аккумулятором, але у будь яку мить можна підключитися до мережі за допомогою micro-USB (використовується у більшості телефонів), та продовжити клінічне втручання.

Прибор оснащенно ультра-маленькою головкою з кнопочною фіксацією та редуктором 16:1. Додаткову гігієну забезпечать силіконові автоклавуємі чохли (3шт), що входя до базової комплектації.

На ендомотор надаєтся розширена гарантія 12 місяців (6 місяців на головку наконечника та аккумулятор).

Щоб отримати більше інформації перейдіть за посиланням: iRoot_Pro_endomachine

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно